Норвежки скиор Хенрик Кристоферсен атакува екоактивисти, които прекъснаха Световната купа по ски алпийски дисциплини в австрийския курорт Гургъл днес.
От поста и видеото става ясно, че най-успешният норвежки скиор Хенрик Кристоферсен е ядосан на привържениците на движението Last Generation, което прекъсна слалома, като активистите му рисуваха със спрейове по снега преди състезателите да са финиширали.
Мечка се нахвърли на екоактивист, приближил бърлогата ѝ СНИМКА
Инцидентът бе заснет от Eurosport, които го публикуваха в профила си в Х днес. По-късно в интервю за норвежката национална телевизия Кристоферсен заявил, че е бил ядосан от това неуважение и че ако някой иска промени, те трябва да станат по друг начин или с гласуване, а не да се проваля състезание, чакано от толкова много хора.
Откраднаха джантите на джип, подпряха го с бордюр СНИМКИ
A furious Henrik Kristoffersen has to be restrained after lunging at someone in the crowd, following race disruption by climate change activists.#fisalpine pic.twitter.com/KIJydrwYL9
— Eurosport (@eurosport) November 18, 2023
Прочетете още
- 16:00 Дупка се появи на Гребната в Пловдив по време на Световното по гребане СНИМКИ
- 20:00 Ето ти 50 евро, дай ми 40: Измамник "жили" възрастни хора в София
- 15:00 4 месеца след преустановяване на "Паркирай и пътувай": Паркингът на "Джеймс Баучер" стои празен, твърди мъж
- 18:00 Опасно! БМВ изпревари отдясно на път край Габрово ВИДЕО
Ми 21:51, 18.11.2023
Тези хактивистите виче взеха да изпрозстяват!@@