Кралица Елизабет е с COVID-19, съобщиха от Бъкингамския дворец, цитиран от Би Би Си.
От седмица с вируса е синът й принц Чарз, както и съпругата му – Камила.
Бъдещата кралица на Великобритания е с коронавирус след три ваксини
Самата кралица пък от дни наред бе с неразположение и правеше онлайн аудиенции, заради драми с краката – не можеше да става.
Миналата седмица кралските служители потвърдиха, че кралица Елизабет II няма симптоми на коронавирус, но сега тестовете са показали, че е пипнала ковида.
Бъкингамският дворец тогава отказа да съобщи дали самата кралица е била тествана и ако е така, какъв е резултатът, заявявайки, че тя има "право на медицинска поверителност".
Припомняме ви, че Камила се е заразила с вируса за първи път, но Чарлз е болен от него за втори път. Той, както и съпругата му, е бил ваксиниран три пъти.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив