"Ауди" се вряза в семейна къща. Инцидентът е станал в неделя вечерта в град Швабахе, Бавария.
Шофьорът на лекия автомобил е загинал намясто. Той се ударилс много висока скорост в къщата и буквално минал през стената на горния етаж. Властите разследват самоубийство в следствие на тежка раздяла, предава bild.de.
За щастие двамата съпрузи, живеещи в пострадалата къща, са невредими.
Първоначално не е бело ясно защо колата се движи толкова бързо.
„Това е зона с ограничение 30 км/ч, как може да кара така?“, помислил си собственикът на къщата преди удара.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината