На шокиращ акт на агресия станаха свидетели пътници в автобус на градския транспорт в Лондон. Двама тийнейджъри си спретнаха бой с ножове, а случаят е заснет на видео от пътник.
Произшествието става посред бял ден по време на един от най-натоварените часове за транспорта в града.
Едното момче изважда дълго острие, с което плаши своя съперник. Той от своя страна не му остава длъжен и в ръцете му се появява голям тактически нож.
Започва единоборство, в което опонентите си разменят удари. Битката продължава около 5 минути, след което тийнейджърите слизат на спирка в района на Телфорд Авеню.
Шофьорът на двуетажния автобус вика полиция, но властите не успяват да открият никой от замесените. От силите на реда заявяват, че при инцидента няма пострадали.
Очевидци разказват, че са потресени от видяното и не могат да повярват, че са станали свидетели на подобна агресия.
“Не мога да повярвам. Просто седях на долния етаж и се надявах всичко да се размине без жертви”, споделя друг пътник.
Според свидетели свадата е ескалирала след обида.
Превод: GlasNews.bg
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив