Дете на 12 години пострада сериозно при опит да си направи селфи върху вагон в румънския окръг Констанца, предаде Медиафакс.
Момчето и четирима негови приятели отишли на гарата в село Валу луй Траян, за да си играят. То се качило на покрива на един вагон, за да си направи селфи, когато било ударено от ток с високо напрежение, предаде БТА.
Детето е получило изгаряния върху 80 процента от повърхността на тялото. Екипи на службата за спешна помощ са му оказали спешна помощ и са го транспортирали до болницата.
Инцидентът се разследва от транспортна полиция.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие