3-годишно дете е починало в неделя вечерта, след като майка му, при опит да паркира своя офроуд джип, го е прегазила. Нелепият инцидент е станал на паркинг в центъра на градчето Монблан, разположено в североизточната провинция Каталуния. По информация на местната полиция жената е заявила, че нито е видяла детето, нито е знаела къде точно е било застанало.
На мястото на произшествието веднага пристигнали две линейки и хеликоптер, но усилията на медицинския екип да го реанимират не дали резултат и то издъхнало.
Заради трагедията кметската управа в Монблан е взела решението да свали наполовина знамето на града и да обяви тридневен траур, съобщи ''La Vanguardia". По случая е започнало разследване под наблюдението на прокуратурата.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход