Лондонската полиция съобщи в неделя, че е арестувала 11 души след въоръжени нападения само за 24 часа на различни места в столицата, при които загинаха трима души, предаде "Спутник".
Заместник-помощник-комисар Матю Туист увери, че полицията засилва присъствието си в Лондон този уикенд.
Кметът на Лондон Садик Хан обяви, че също е "обезпокоен" от новините. Кан подал уверения, че няма "за мен по-висок приоритет от безопасността на лондончани".
Президентът на САЩ Доналд Тръмп го обвини, че е "катастрофа" и предлагаградът да има по-добър кмет.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход