Мъжът, който се покатери на Айфеловата кула в Париж и заплашваше да се самоубие, се предаде. Заради него в продължание на часове най-голямата забележителност на френската столица беше евакуирана.
Мъжът беше забелязан вчера следобед на височина 149 метра, почти на третия етаж на кулата. На място веднага пристигнала полицията и групата за реакция при опасни ситуации, но той заплашил, че ще се самоубие.
Преговарящи екипи веднага започнаха да се опитват да го убедят мъжа слезе. Властите призоваха туристите да отложат посещението си и затвориха Айфеловата кула до второ нареждане.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка