Петима души бяха намушкани с нож на събитие в югоизточен Лондон.
По данни на лондонската полиция, сигналът е подаден в 4:19 ч. сутринта в събота, на улица Нейтън Уей, район Темзмид.
На място са открити петима души с прободни рани, които са откарани в болница. Състоянието им все още се оценява от лекарите.
Засега няма задържани.
„Разследването продължава и периметърът ще остане отцепен през целия ден“, се казва в изявление на лондонската полиция (Met Police).
Полицията призовава всеки, който разполага с информация, да се свърже с органите на реда.
Превод: GlasNews.bg
Прочетете още
- 15:00 Нагла ало-измама в Скутаре: Родители получават странни обаждания от името на лекар
- 16:07 "Нормално ли е"? Мъж с въздушно оръжие стреля от балкон в София? ВИДЕА
- 16:30 Син търси справедливост: Мъж нахлул с взлом в дома на майка му и опитал да я изнасили
- 18:16 Секунди от трагедия край София: Шофьор изпреварва на сляпо и разчита другите да го пазят ВИДЕО
Домусчиев 17:49, 17.05.2025
Лондонските чалмосани кучета са преяли със свинска мазна карантия.Изпържете ги в гореща свинска мас.