Президентът на Украйна Володимир Зеленски призова САЩ да засили санкционния натиск срещу Русия, съобщи неговата пресслужба.
По време на среща с делегация от САЩ, пристигнала по случай встъпването на Зеленски в длъжност, президентът на Украйна отбеляза, че Вашингтон е „мощен и много сериозен партньор в преодоляването на агресията на Русия. Сами не бихме могли да се справим с руската агресия в Донбас и Крим. Бих искал да помоля САЩ да продължат да засилват санкциите против Руската Федерация”, каза Зеленски, пише Монитор.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка