Служител на СОБТ е арестуван. Новината бе потвърдена днес пред журналисти от шефа на националната полиция Христо Терзийски.
По първоначални данни той е задържан заради искан откуп за краден автомобил-джип „Мерцедес“. Арестът е станал днес в района на 6-то РУП в столицата.
Към момента лицето е задържано с полицейска мярка, служителите са на среща плри наблюдаващия прокурор. Извикахме в министерството командира на СОБТ и започваме и нашите си проверки, каза главният секретар на МВР Ивайло Иванов. Той заяви, че лицето е било проследено и наблюдавано от полицията и е спипано в момент на искане на откупа от жена.
Според запознати, става дума за началник сектор на име Красимир П., който в определен момент е бил дори зам.-шеф на баретите.
Прочетете още
- 21:00 Отказаха на мъж инжекция против тетанус в няколко столични болници, причината - нямало ВИДЕО
- 19:50 ТИР помете мантинелите на АМ „Тракия"! Инцидентът затрудни движението към Бургас
- 18:00 5 малки промени у дома, които според Шастра привличат късмет и щастие
- 18:51 Гъст черен дим над София! Пожар стресна столичани, вижда се от километри ВИДЕО