Министър-председателят Бойко Борисов поздрави българския народ за Рождество Христово.
"Честита Коледа! Бъдете здрави, обичани и щастливи", написа той в профила си във Facebook."Пожелавам мир, любов и благоденствие. Нека бъдем по-добри и смирени", допълва посланието си премиерът.
"Нека Рождество да ви донесе само хубави емоции", пожела и председателят на Народното събрание Цвета Караянчева във видеообръщение в профила си във Facebook. „Бъдете здрави, силни и успешни! Бъдете щастливи и споделяйте щастието си! Светли Коледни празници“, обръща се тя към потребителите.
"Нека коледните празници донесат в домовете ни още повече топлина и любов!". Това написа в профила си във Фейсбук държавният глава Румен Радев.
"Нека сме здрави, щастливи и станем по-добри. За да творим по една малка добрина всеки ден – усмивка към непознат, подадена ръка към близък или просто към човек в нужда. Честито Рождество Христово!", пожела още държавният глава.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив