Откраднаха катализатори от линейки в Монтана. Колите били паркирани пред Центъра за спешна помощ в града. По случая е образувано досъдебно производство.
„Линейките са на паркинга денонощно. Инцидентът стана през нощта. Имаме жива охрана, камери и осветление. Въпреки това, никой не е видял нищо. Катализаторите са отрязани от колите. Те са доста скъпи и лесно се продават на черния пазар. За кражбата разбрахме сутринта, тъй като колите минават на технически преглед всеки ден”, каза в ефира на „Събуди се" д-р Людмил Михайлов. По думите му в момента линейките са в пълна изправност.
Шофьорите коментираха още, че това им е попречило да извършват служебните си задължения.
Повече по темата гледайте във видеото.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив