Ботев се изправя срещу Нефтохимик в среща от 26-ия кръг на U19. Двубоят е в петък от 16:30ч. на базата в "Коматево" и ще бъде излъчен в Youtube канала GlasTV.
Колкото и странно да звучи, мачът е от значение единствено и само за гостуващия тим. "Канарчетата" са в средата на таблицата без каквито и да е шансове в битката за топ 3. Гостите от Бургас се намират в ужасяваща форма и от началото на втория полусезон са спечелили едва една точка. Именно поради тази причина Нефтохимик се свлече в зоната на изпадащите. В момента "шейховете" са с равен точков актив с Марек, но в преките двубои тимът от Дупница е с по-добри показатели.
В оставащите кръгове до края Нафтата трябва да направи всичко по силите си да вземе повече точки от Марек, ако иска да запази елитния си статус.
Ще вземат ли важни точки бургазлии или Ботев ще задълбочи кризата в Нефтохимик ще разберете само в ефира на GlasTV.
На 03.05 (петък) предстои да се изиграят мачовете от поредния кръг в U19.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив