Няколко брутални палежи на коли в столицата са станали навръх Нова година, пише БЛИЦ. За тях до момента няма подробности от кого са били извършени.
Читатели разкриха, че първият палеж е бил на паркинг в "Овча купел", където са горели четири автомобила. Те са били запалени преди около седмица, а след няколко дни на съседна улица е горял друг автомобил.
Вторият случай е от нощта на 29-ти срещу 30 декември и е от кв. "Красна поляна". Колите са били паркирани пред блок на ул. "Вардар". Запалени са джип и стоящият до него друг автомобил.
Снимка: Нова телевизия
От МВР засега не е съобщавана официална информация по двата случая.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив