30 кубика незаконна дървесина е иззета при акцията в село Хан Аспарухово. Това каза началникът отдел „Охранителна полиция“ към ОДМВР-Стара Загора комисар Илиян Илиев, предаде Нова телевизия.
„Акцията приключи, съгласно изпълнените и поставени задачи. Няма напрежение и нарушение на обществения ред . Иззели сме към момента около 30 кубика незаконна дървесина. Има образувани 8 бързи производства. Колегите от горското съставиха 10 констативни протокола“, обясни комисар Илиев.
Иззетите 30 кубика дървесина са изцяло незаконно придобити от държавните горски територии.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО