Отиде си Лорина. Тя беше едно от децата, които участваха активно рамо до рамо с майките си на протестите „Системата ни убива“. Макар и на 22 години, сгушена в количката си, тя изглеждаше като едно малко дете, пише frognews.
Майка й Илияна сподели, че детето е било изгонено от специализиран център за деца с епилепсия, защото се включила в протестите. Макар и прикована на легло, Лорина обичала да ходи в центъра заради музиката. Тя била едно от малкото неща, които я успокоявали. „Отиде си Лори! Вече нищо няма да я боли.... дано майчиното сърце намери утеха!“, написаха във Фейсук други майки.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив