Доведоха в съда 20-годишния шофьор, който преди дни помете с колата си четирима, които загинаха на място при удара.
На 27 март, управлявайки БМВ, Огнянов се врязва в Сеат, в който пътували двама бащи със синовете си от Кърджалийско.
20-годишният водач на "БВМ"-то се е отървал с лека гръдна травма и нараняване на крака. 17-годишният му спътник е бил освободен за домашно лечение.
Виновникът е навлязъл в насрещното и е блъснал "Сеата" на четиримата от Кърджали.
"Въпросният водач е навършил 20 години само преди седмица, пробите му са за алкохол и наркотици са отрицателни", посочи преди дни прокурор Румен Попов.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив