Втори сигнал за неприемливи условия за провеждане на учебен процес в пловдивско училище пристигна в редакцията на Glas.bg. Този път става дума за Професионалната гимназия по туризъм "Асен Златаров" в града.
Лицето пожелало анонимност посочи, че занятия се провеждат при ниски температури. В училището се отоплят с парно, но то било изключително слабо. Освен това някои от стаите разполагат и с климатици, но те не били включвани. Отделно в стаите има и хлебарки, а в салона мишки, се посочва още в съобщението на пощата ни.
По-рано днес ви съобщихме, че в СУ "Св. Климент Охридски" часове се провеждат при температура от 10 градуса - с 8 по-малко от допустимото.
От Glas.bg ще се свържем с отговорните институции и учебните заведения за коментар.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив