Футболни запалянковци са омацали с графити фасадите на къщи и магазини във Враца, съобщиха от пресцентъра на МВР.
От началото на февруари в районното управление са пристигнали редица жалби на стопани, чиито имоти осъмнали наклепани с надписи. На мушката на вандалите попаднали стени на жилищни сгради и търговски обекти и те ги изподраскали с лога и символи на любимия им футболен отбор.
След проведено разследване полицейските служители са разкрили самоличността на запалените фенове-хулигани. Задържани са две криминално проявени момчета от Враца - на 18 и 23 години.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ