Мъж е с опасност за живота след жесток удар по главата с метална тръба във Врачанско, съобщиха от полицията. Снощи към 20:29 часа е получен сигнал от жител на село Алтимир, че в същото село е възникнал скандал прераснал в побой. Четирима души – 46-годишен мъж от Алтимир с инициали О. И. и 37-годишен мъж с инициали А. И. се сбили с 44-годишния С. И. от същото село и с 34-годишен жител на Старо Оряхово, област Варна с инициали Е. С.
А. И. ударил в главата с метална тръба Е. С, който е транспортиран първо до спешния център в Бяла Слатина, където му е оказана първа помощ, после е закаран в Отделението по невро-хирургия в болница в Плевен с фрактура на черепа.
Пострадалият е посетен от служители на районното управление на МВР в Бяла Слатина. Уведомен е дежурен прокурор. Започнато е досъдебно производство по описа на районно управление Бяла Слатина.
Прочетете още
- 16:00 "Майстори" на улуци търсят жертви в Пролом, кметицата: Едвам ги изгоних!
- 15:00 Ето кои планети влияят най-силно върху брака
- 17:00 От 34 маси само 7 са заети: Понеделник пазара в Пловдив бавно изчезва ВИДЕО
- 17:28 Установен от полицията, но без да върне парите: Собственик на магазин чака развръзка след кражба ВИДЕО