Привикват общински съветници в полицията, във връзка с фалшифицираната сесия на Общинския съвет в Перник, съобщава zaPernik.com.
Общинският съветник Ралица Андреева, която първа разкри, че общински съветник фантом гласува в залата, без да е физически там бе привикана на разпит в Икономическа полиция. Очаква се да бъдат разпитани и други общински съветници.
Прокуратурата в Перник се самосезира и разпореди на полицията да събере информация по случая.
След края на общинската сесия, Ралица Андреева се насочи към МВР, където бе посрещната от полицай на входа и влезе да дава обяснения.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО