ТИР „МАН“ с полска регистрация удари отзад „Мерцедес“ и го завъртя, няма пострадали. Пътният инцидент стана в 11 часа на Е-79 в Благоевград, в платното за Симитли и Кулата, предаде БГНЕС.
На плавна лява крива товарният автомобил застига лекия автомобил и го удря в задната дясна част. От удара „Мерцедес”-ът е натикан в разделящата двете платна мантинела. След като я остъргва с лявата си странична част в продължение на 20-на метра, лекият автомобил се завърта в обратна на движението си посока.
Водачът му не е пострадал, каза само, че ТИР-ът се движел с много висока скорост. На местопроизшествието има ограничение на скоростта от 60 км/час. Патрул на КАТ-Пътна полиция изяснява причините за инцидента.
Прочетете още
- 19:00 Разкриха схема с лекарства за милиони: Разследват трансграничен канал, замесен е наш зам.-министър
- 17:59 Кошмар на АМ Тракия! Камион и кола се помляха край 76-ия км – двама в болница
- 16:00 Подготовка за обир в София? Неизвестен неутрализира видеонаблюдението на жилищен блок
- 17:00 Млад мъж плати таксата на непозната дама, блокирана на паркинг в Търново