Пожар избухна в дежурната стая на сестрите в МБАЛ - Гълъбово, съобщиха от МВР. За щастие при инцидента няма пострадали.
Огънят е пламнал към 8:55, на мястото на произшествието са изпратени петима пожарникари с противопожарен автомобил.
Установено е, че гори дежурната стая на медицинските сестри на втория етаж на болницата. Изведени 13 пациенти от втория етаж на болницата.
Прочетете още
- 15:00 Столичанин предупреди за тараш: Апаш потроши кола край детска градина СНИМКИ
- 18:00 СНИМКА на момче с книга на дърво върна надеждата, че четенето не е отживелица
- 17:00 Мистериозни вандали отключват и тарашат коли във Варна без да крадат СНИМКИ
- 15:24 Жестока катастрофа край Пловдив, трима загинаха