"Режимът „Борисов” си отива и започва възстановяването на България. Обръщам се към всички смели, разумни и честни българи – нека се съберем и заедно да започнем възстановяването на икономиката и производството ни, на образованието, здравеопазването, на правосъдие за всеки и равенство пред закона. Това обаче минава през гласуване на 26 май." Това каза лидерът на БСП Корнелия Нинова пред журналисти в град Гоце Делчев след отбелязването на 116-ата годишнина от гибелта на революционера, предаде агенция "Фокус".
Тя призова хората да не оставят бъдещето да мине покрай тях. „Бъдете активни и дайте своето желание и своята воля за това да започнем истинското възстановяване на нашата страна и връщането на нейното достойнство пред Европа”, допълни Нинова. „Бъдете здрави и силни. Вярваме във вас, в желанието ви да работим за България и за българщината”, подчерта тя.
„От града, в който носи името на Гоце Делчев, и в деня, в който честваме неговата памет поздравявам всички българи, като им пожелавам да бъдат здрави, да имат сили и вяра в себе си”, посочи също Корнелия Нинова.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив