Локомотив надигра с 2:0 Берое в среща от 19-ия кръг на U15. Двубоят се проведе на изкуствения терен на „Лаута“ по-рано днес.
Двубоят стартира с пропуск за гостите, които още в 3' можеха да открият, след като нападател се оказа очи в очи с вратаря Главчев, но стреля право в него. Последва невероятен пропуск и за пловдивчани. Играч на "черно-белите" прехвърли стража на заралии и топката влизаше във мрежата, когато Станислав Дошев в опита си да я довкара с глава - ударът му от един метър мина над напречната греда. Все пак в 20' "черно-белите" поведоха с попадение на Тони Лесов.
След паузата "смърфовете" първи достигнаха до добра възможност. Тодор Павлов нацели горната греда след центриране и удар с глава. Впоследтвие обаче Локо успя да удвои чрез Галин Халачев - 2:0.
Прочетете още
- 15:10 След хаоса на АМ „Тракия": Огънят тлее, движението е бавно, полицията следи за нарушители
- 12:00 Нахлуване в автомобил, напрежение и десетки полицаи след инцидент с тежка техника в Бургас ВИДЕО
- 12:29 Напрежение в Пловдив: След забележка за паркиране шофьор извадил пистолет, твърди очевидец
- 11:00 Мъж даде вода на пепелянка, видеото раздели мрежата