Компанията за парфюмерия и козметика "Рефан" България, зарадва школата на Хебър Пазарджик с над 400 комплекта нови фланелки и гащета. Само ден, след като от пловдивската фирма, накараха стотици деца, трениращи в Ботев Враца, да се усмихнат, това се случи и на 250 километра от там - в Пазарджик.
Новата екипировка, осигурена от спонсора, накара ръководството на Хебър да организира специален ден, в който да я връчи на талантите си от школата. "Благодарим на г-н Попов и Рефан България за подкрепата, която ни оказват втора поредна година. Тяхната помощ даде нужния тласък и самочувствие, които подпомогнаха възраждането на нашата школа", заяви пред медията ни шефът на школата на Хебър Спас Спасов.
Припомняме ви, че освен школите на Хебър и Ботев Враца, компанията за парфюмерия и козметика, подпомага и тези на Берое Стара Загора и Пълдин Пловдив.
Прочетете още
- 15:00 Нагла ало-измама в Скутаре: Родители получават странни обаждания от името на лекар
- 16:07 "Нормално ли е"? Мъж с въздушно оръжие стреля от балкон в София? ВИДЕА
- 16:30 Син търси справедливост: Мъж нахлул с взлом в дома на майка му и опитал да я изнасили
- 18:16 Секунди от трагедия край София: Шофьор изпреварва на сляпо и разчита другите да го пазят ВИДЕО