За втора поредна година Националната библиотека "Св. св. Кирил и Методий" ще зарадва жителите на столицата с коледен подарък! Всеки, навършил 14 години, може да получи своята безплатна едногодишна читателска карта, идваща дни преди навечерието на най-светлия празник, срещу представяне на документ за самоличност от 12 до 21 декември на гише "Регистрация" (от 8:30 до 19:00 часа в делничните дни, а в събота, 14 декември – от 9:00 до 15:00 часа).
Миналата година се проведе първото издание на кампанията, като интересът беше огромен, като с карти се сдобиха 3595, 1074 човека, от които, редовни студенти.
Весели празници!
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията