Меган Брадли била на седмото небе, когато разбрала, че отново ще става майка. Тя и съпругът й Джош имали 3-годишно момченце и с нетърпение очаквали появата на новия член на семейството.
След направения ултразвук радостта им станала двойна, защото се оказало, че бебето няма да е едно, а цели две. С две думи - Меган чакала близнаци, а семейството щяло да стане малко по-голямо от очакваното.
Обикновено при многоплодната бременност рискът за здравето е по-голям. И тъй като Меган чакала близнаци, решила да се подложи на пълни генетични изследвания, за да може, ако има някакъв проблем, той да бъде установен в ранен стадий. След направените тестове лекарите се обадили на бъдещата майка, за да й съобщят резултатите.
"Имаме хубави новини за вас, но и много лоши", й съобщили медиците. Добрата новина била, че еднояйчните близнаци - момиченца, били съвършено здрави. Лошата обаче била страховита - Меган имала рак.
Диагнозата шокирала бъдещата майка и тя веднага решила да премине курс на химиотерапия. Въпреки че лечението се оказало изключително тежко за организма й, то било безопасно за близначките. В края на краищата, въпреки всички преживяни трудности, Пайпър и Уилоу се появили на бял свят.
За съжаление, химиотерапията не успяла напълно да излекува младата жена и след раждането тя продължила лечението, подлагайки се на трансплантация на стволови клетки.
Сега Меган се възстановява, а малките й момиченца са просто очарователни. /jenata.blitz.bg
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие