В днешното предаване на „На кафе“ зрителите на Гала останаха втрещени от нещо супер странно. То бе уловено само от най-наблюдателните фенове на русокосата фурия.
Причината е, че всичко се случи за секунди.
Докато всичките водещи коментираха последните актуални теми в светските среди един от операторите на предаването съвсем необезпокоявано тръгна към Гала.
Само за секунда обаче се усети, че вече не са в рекламна пауза, а в ефир.. или пък някой му е изкрещял за гафа в слушалката му. Факт е обаче, че операторът изчезна от екрана със същата спокойна стъпка, с която се появи. / jenata.blitz.bg
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие