Млада жена от Бангладеш роди три бебета в рамките на един месец. Първата рожба на 20-годишната Арифа се родила в края на месец февруари.
26 дни по-късно водите на Арифа отново изтекли и тя била закарана спешно в болница. Там й направили цезарово сечение и жената се сдобила с още две бебета - момченце и момиченце.
Малко по-късно станало ясно, че при първото раждане медиците не са забелязали, че младата жена страда от рядка генетична аномалия, заради която има две матки. И във втората растат още два плода.
Преди дни младата майка е изписана от болницата и вече си е вкъщи заедно с бебетата. Големият й проблем сега е свързан с изхранването на наследниците си. "Не зная как ще се справим с тази отговорност, защото разполагаме с толкова малко пари", споделя родилката. Мъжът й обаче не унива. "Това е чудо от Аллах, че всички бебета са здрави. Ще направя всичко по силите си да бъдат щастливи", казва той.
"Не съм виждал подобен случай по време на 30-годишната си кариера в медицината", каза Дилип Рой, главен правителствен лекар в югозападния окръг Джесоре. Той поставя под съмнение действията на лекарите, които не са успели да открият, че пациентката има и втора бременност.
Местните власти възнамеряват да направят проверка в болницата, за да изяснят как лекарите не са забелязали, че пациентката има две матки. /
Харесайте , където ще намерите още много полезни и интересни четива за всеки!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход