Меган Маркъл ще наруши една традиция, продължи четири десетилетия. Решението на бившата холивудска актриса е свързано с нейното бебе.
Както знаем Меган и Хари очакват първото си дете тази пролет.
В крайна сметка Меган ще наруши дългогодишната традиция като не роди в лондонска болница, в която са се появили на бял свят много кралски бебета, включително съпругът й принц Хари, предаде Ройтерс като цитира в. "Сън".
Бившата холивудска актриса е решила да не ражда в частното крило "Линдо" на болницата "Сейнт Мери", която от 1977 г. се ползва с благоразположението на кралското семейство. Там принцеса Даяна роди Хари през 1984 г., а Кейт, съпругата на по-големия му брат Уилям, роди трите си деца Джордж, Шарлот и Луи.
37-годишната Меган е предпочела болница, която се намира по-близо до новия им дом в Уиндзор.
"Меган избегна болницата на Кейт и лейди Ди", пише "Сън". "Детето няма да се роди в "Линдо"./
Харесайте , където ще намерите още много полезни и интересни четива за всеки!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход