Очаквам прекалено много от връзките и очакванията ми често остават не откликнати. Чувствам се предадена и разочарована. Не е честно.
Знам какво искам, защото знам какво трябва да дам в една връзка.
Знам, че трябва да се боря за любовта. Преследвам това, което ме кара да се чувствам жива. Не се предавам.
Когато усетя пеперудите в корема си, знам, че е нещо повече от един флирт.
Ако се влюбя в теб, обещавам, че ще се боря за теб. Ще го правя, когато имаме трудности и трябва да ги преодолеем. Обещавам ти.
Ще съм честна, макар и истината понякога да боли.
Обещавам ти, че ще ти казвам, когато съм ядосана. Няма да го крия. Ще ти споделям всичко. Ще знаеш и за най-лудите ми мисли. Няма да те тормозя с миналото.
Обещавам ти, че няма да отварям стари рани.
Ти ще имаш своето лично пространство, а аз моето.
Няма да ревнуваш от сладкото момиче, с което сте приятели от цяла вечност. Ще бъда приятелка с нея.
Ще опитвам нови неща с теб, ще те подкрепям и ще бъда с теб на всяка твоя крачка. Винаги ще съм до теб.
Ще пътувам с теб и разстоянието няма да ни спре.
Но и няма да се откажа от мечтите си, за да се гордееш с мен. Ти ще си моята мотивация.
Обещавам, че няма да се предам.
Но най-важното,
Ще те обичам вечно, защото ти ще си причината да се усмихвам.
Ще бъдем само аз и ти,
Завинаги,
Всеки ден.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие