Британският принц Хари и херцогинята на Съсекс Меган ще прекарат разделени първия си празник на влюбените като съпруг и съпруга, пишат в. "Дейли експрес" и Контактмюзик, позовавайки се на съобщения от двореца Кенсингтън.
От дворцовите изявления става ясно, че принц Хари ще прекара първия си Свети Валентин като семеен мъж далече от съпругата си. В Деня на влюбените херцогът на Съсекс ще посети военна тренировъчна база в Норвегия, предаде БТА.
Херцогинята на Съсекс Меган, която очаква първото си дете през пролетта, няма да придружава съпруга си в мразовитите условия и ще остане у дома във Великобритания.
Наблюдателите отбелязват, че е възможно принц Хари да направи необходимото, за да изпълни ангажимента си през деня и да се прибере навреме за романтична вечеря със съпругата си на първия им Свети Валентин като семейство.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие