Едно от най-известните лица на Холивуд - актрисата Салма Блеър се появи за първи път февруари на Оскарите, след като през октомври миналата година се появи информация, че тя страда от множествена склероза.
Няколко дни след събитието Селма заяви в интервю за телевизия ABI, че се бори с болест, която атакува нервната система, костния мозък, очните нерви и мускулите.
Няколко дни след събитието Селма заяви в интервю за телевизия ABI, че се бори с болест, която атакува нервната система, костния мозък, очните нерви и мускулите.
Актрисата публикува в Инстаграм трогателно видео, в което говори откровено за заболяването си и даде съвети на тези, които се борят със същата болест като нея.
Стотици нейни фенове бяха трогнати до сълзи от краткото видео.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината