Когато една жена оставила вратата на вътрешния двор отворена в събота сутринта, докато чисти къщата си в страничната улица, една дива свиня вижда в това своя шанс, пише Дарик.
Животното бутнало вратата и влязло в дневната и трапезарията. Собственикът на къщата се опитал да прогони неканения гост, но глиганът не приел подобно отношение и се хвърлил в атака.
Агресивната дива свиня ухапала и тъпкала мъжа до такава степен, че се наложило да бъде приет в клиниката с тежки наранявания.
Полицията не успяла да влезе в дирите на дивото животно. Атаката не е причинила допълнителни щети.
Не е уточнено населеното място, в което се е случил инцидентът.
Преди дни друго животно нанесе щети на полицейски автомобил. Две дружинки гонили в продължение на 6 часа дива свиня, накрая тя намерила смъртта си след сблъсък с полицейска патрулка.
Инцидентът станал на пътя между селата Иваново и Остър камък, Харманлийско
Не всеки ден се случва: Преследвано прасе се натресе в патрулка!?
Друг глиган стана жертва на пътно-транспортна злополука в района на магистрала "Тракия", близо до отбивката за Костенец.
Глиганът попаднал под гумите на два преминаващи автомобила и им нанесъл тежки поражения. Първата кола е с напълно разбита предница, а водачът й изпаднал в шок от преживяното.
Заблуденото животно вероятно е било част от популацията на близък резерват, където дивите свине се отглеждат напълно свободно.
Разсеяно прасе се шибна в кола, а без "автокаско"... няма щети, няма пари!?
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО