Новородено сваля маската на медик, минути след като е поело глътка въздух, извън утробата на майка си!
Една снимка стана хит в мрежата, а на нея е гинеколога Самер Чайб, който работи в Дубай.
На нея се вижда момченце, на което още не е прерязана пъпната връв, но то сграбчва и сваля маската не лекаря от лицето му.
Хиляди са коментарите под поста на медика, а в голямата си част хората с насмешка пишат, че и на бебета им е писнало от коронавируса.
Самият Самер също се шегува: "Всички искаме да попитаме дали скоро ще свалим маската?"
В Instagram профила на гинеколога има десетки снимки с бебетата, на които той е помогнал да се появят на бял свят, но като тази друга няма!
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията