Трагедия помрачи сватба на влюбена двойка в САЩ. Жена се разболя от COVID-19 и се оказа в болница именно в деня на сватбата си. Само пет дни по-късно е починала, информира NBC News.
29-годишната Стефани Лин Смит и 31-годишеният й годеник Джейми Басет трябвало да се оженят на церемонията на 13 ноември.
Те планирали да се оженят в американския град Лъбок, Тексас, където Джейми направил предложение за Стефани. Церемонията така и не се състояла.
Според Джейми Стефани се е разболяла на 3 ноември, но по това време не е забелязала да има симптоми на коронавирусна инфекция, пише dnes.bg. Четири дни по-късно тя загубила вкус и обоняние, но го отдала на херпес зостер, от който е страдала преди това.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО