Теди Александрова и Силвестър Матеев-Силвър се събраха отново, за да зарадват почитателите си с нова песен.
Новината за предстоящата премиера на колаборацията между двамата изпълнители бе съобщена от Теди Александрова.
В свое стори в Instagram русокосата изпълнителка разкри и името на сингъла - "AMG истерия". Тя не уточни кога точно ще се състои премиерата на новата им песен.
"Имам удоволствието да ви съобщя, че скоро предстои да излезе най-новото ми парче, което е в колаборация с една моя много любима дуетна половинка, а именно - Силвър! Едно момче, с което преди 10 години създадохме емблематични хитове. Можете да предположите колко много се раздадохме и този път за всички вас", казва певицата.
За "AMG истерия" Теди Александрова споделя, че е "едно много лудо, много яко и много готино парче, което е направено с много любов и желание". Силвър пък публикува кратко видео от снимачната площадка.
View this post on Instagram
Музиката и аранжиментът към новото им парче са дело на хитмейкъра Даниел Ганев.
Теди и Силвър се надяват "AMG истерия" да се превърне в любима песен на аудиторията.
Междувременно "Дай ми свободата" - първата колаборация между двамата изпълнители, която бе реализирана през 2015 година, е регистрирала над 30 милиона показвания в YouTube. Дали новата им песен ще повтори този успех - предстои да разберем.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
