Меган Фокс и Микеле Мороне пристигнаха в София да снимат филм в киноцентър Бояна, разбра GlasNews. Меган Фокс е кацнала на летище София преди около час, а партньорът й - преди три дни. Меган Фокс (Трансформърс) и звездата от „365 дни“ Микеле Мороне ще участват в научнофантастичния трилър Subservience (Подчинение) от продуцента на Angel Has Fallen и The Hitman's Bodyguard Millennium Media.
Снимките на продукцията трябва да започнат в българското студио на 7 януари 2023 г.
Президентът на Millennium Media Джефри Грийнщайн заяви: „Меган и Мишел са идеални за този навременен и провокативен трилър. Като трети филм на Меган с нас, тази висока концепция и актуална тема създава предупредителна история за изкуствения интелект и плашещо реалните опасности, които могат да възникнат.“

Сексимволът се е снимала на летището във Франкфурт
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума