Починала е жената, която беше пребита от 17-годишен ученик в Перник. Тя беше на командно дишане повече от месец, съобщава Нова.
Припомняме, че бруталното посегателство бе извършено в края на юли месец. 56-годишната жена стояла спокойно на маса пред денонощен магазин в града и пиела кафе.
На видео, заснето от охранителна камера, се вижда как младеж се приближава към нея, разговарят за кратко, след което той започнал да я удря. По време на нападението с него е имало и друго момче, което е стояло отстрани.
Младежи пребиха брутално жена пред магазин* ВИДЕО 18+
Кметът на Перник: Нулева толерантност към биячи, крадци и престъпници
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО

Ми 23:59, 20.09.2024
Вкарайте го този в ЗАТВОРА!!!!!!