Млада жена издирва столичен крадец.
В социалните мрежи са разпространени кадри от камери, които показват как неизвестно лице се приближава към автомобил и чупи стъклото.
Габриела Гервазиева, която е споделила видеа и снимки, твърди, че лицето от видеата, което трудно може да бъде разпознато, заради лошото качество на клиповете, е задигнало документи - лична карта и шофьорска книжка.
"На компютър се вижда и лицето. Ще помоля да се върнат документите! Моля и в случай, че някой намери л.к. и шофьорска книжка да се свърже с мен. Благодаря Ви предварително за отделеното време и съдействието!", написа жената във Фейсбук.
Мирела Якова отбелязва в коментарите под поста, че лицето от видеата целенасочено е разбил точно този автомобил.
"Не ви ли направи впечатление, че целенасочено отиде точно при тази кола? Дори не обърна внимание на другите...", написа Якова.
А Митко Войводинов твърди, че крадецът живее в района на "Люлин", където всъщност се е случила и кражбата на докумените от возилото.
Мъж краде пиене от магазин, жена го подгони из улиците на софийски квартал ВИДЕО
Видео и снимки:


Прочетете още
- 18:02 PIGEON express - куриерска услуга на световно ниво: локъри 24/7, модерни обекти и доставка 7 дни в седмицата
- 14:55 Издирват дезориентиран мъж, изчезнал от хоспис край София ВИДЕО+СНИМКИ
- 13:45 Задържаха Бръмбара и Ширката в София
- 17:00 Вряла вода, изгаряния и над час чакане за линейка: Тежък случай с бебе от Плевенско