Снимки на неделно подстригване в междуетажно пространство на блок в Пловдив разпалиха духовете в социалните мрежи тази вечер.
Ето какво пише възмутена пловдивчанка:
Здравейте! Действието се развива на ул." Борба" № 3, не за първи път. Изумена и възмутена съм какво се случва в 21 век и какъв пример се дава на следващото поколение. А дали същите тези хора имат претенции? Снимките са от днес, часът е 15:45. "ДАМАТА " подстригва мъжа на площадката между етажите, след което изхвърлят всички косми през прозореца. Надолу има повече от 10 етажа със съседи.
Вижте реакциите на хората и споделете вашето мнение по темата:














Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход
Й.петкова 07:28, 08.06.2020
Трябваше да изразите мнението си за случилото се, но прочетох какви ли не мнения по други теми. Аз бих казала, че това е до самосъзнанието на личността, а не на колко години са нарушителите и от къде са родом (село или град). Жалко, че липсва мисълта на тези хора"А ми ако аз живея на етажите под мен?"