„Напълно нормално е това нещо в Асеновград.“ Така жител на града коментира заснета от него гледка. Велоалеите, които са предназначени за колоездачи, са се превърнали в удобен път за каруците. Именно това е „впечатлило“ авторът на видеото.
Отдавна в много от родните градове този тип превозни средства бяха забранени. Но има ли санкции за нарушителите, които продължават да не спазват ограниченията, въведени още през 2017 г.
„Ми това е колело, ама с 4 броя гуми и 2 колоездача,“ коментира хумористично жител.
„Като няма колоездачи, ще има каруцари,“ пишат още.
Кадри: Георги Чатков
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА