15-годишно момче падна от блок в жк „Меден рудник” малко преди 12 ч. в бл. 519 в комлекса. То е паднало от терасата на семейното жилище.
На място е пристигнала линейка, която да откара пострадалото дете в болница. Все още не е ясно какво е състоянието му. Майката на момчето излязла до магазина за хляб, когато момчето паднало от терасата.
Тийнейджърът е откаран в Спешния център на УМБАЛ-Бургас със счупен крак, има симптоми на счупен таз и силни болки в гърба. Изследванията ще покажат какво е състоянието му. Майка му е пристигнала директно в болницата.
При вида на непознатите хора детето било изключително неспокойно и буйствало, но като пристгинала майката, то се укротило и в момента прегледите и излседванията му продължават, съобщи Флагман.
Пред блока има и патрулка, полицията работи по случая.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ