Паднало дърво създаде сериозен риск за безопасността в столичния квартал Горна баня на ул. "Гръстниче" и "Синьо езеро", сигнализират жители на района.
Дърво се стовари на улица в София СНИМКА
Инцидентът е станал на вътрешна улица, където голям бор се е стоварил върху пътното платно. По всичко личи, че при падането са засегнати и електрически кабели, които са провиснали опасно ниско над земята. Това поражда притеснения както за преминаващите автомобили, така и за пешеходците.
По думите на живеещи в района, падналото дърво затруднява движението и създава риск от допълнителни аварии, особено ако кабелите са под напрежение. Допълват, че е подаден сигнал.
Очаква се компетентните институции да извършат оглед и да предприемат необходимите действия.

Снимка: Lubomira Antonova, Lidia Stilyanova
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие