Труп на полуизяден бежанец бе открит днес край село Орлинци, Община Средец. Тялото било в дере, на около километър и половина от главния път за селото.
На зловещата находка се натъкнал местен авджия.
Починалият бил на видима възраст 25-30 години – слабо телосложение, тъмен цвят на кожата, къса коса. Тялото му било силно разложено, очите били изкълвани, вероятно от гарги, а крайниците наръфани от чакали, съобщи Флагман.
Подаден е сигнал на телефон 112, а трупът незабавно е откаран към Бургас.
След засилването на бежанския натиск към границата се намират все повече мъртви бежанци в Странджа. Според местни жители някои от афганистанците и сирийците се лутали по месец в гората без да могат да намерят изход и буквално са умирали от глад.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ