65-годишна жена и двете й внучета са настанени в МБАЛ "Д-р Иван Селимински" - Сливен след катастрофата, която стана снощи. Загинал е дядото на децата. Това съобщиха от болничното заведение.
Жената е в реанимация с травми по цялото тяло. В реанимация е и едното дете (7 г.) с травми на гърди, корем и таз. Пациентите са контакти, но все още не е отминала опасността за живота им, каза заместник -директорът на болницата д-р Хрисант Хрисантов.
Другото дете, на 10 г., е настанено в Отделението по неврохирургия с комоцио.
Кола излетя в крайпътни ниви при инцидент в Сливенско СНИМКИ
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ