Жена от асеновградското село Боянци остави 8-годишната си дъщеря Стоянка заедно с брата и сестрата на детето на биологичния им баща в Богданица и изчезна. Това се е случило на 17 февруари т. г. и оттогава майката не е обаждала и не е търсила контакт с децата.
Бащата нямал възможност и желание да се грижи за тях и още на 22 февруари Стоянка е настанена временно в центъра от семеен тип в Нареченски бани. Родителите нямат близки и роднини, които могат да подслонят децата, не е открито и подходящо приемно семейство. Затова и от социалните служби предлагат момичето да бъде настанено в дома в Нареченски бани за срок от 2 години. Идеята е одобрена от Асеновградския районен съд.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ