Автобус с 50 пътника увисна на мост в Копривщица, а хората бяха извадени от него от полицаи. Инцидентът е станал днес около 18,30 ч.
Автобусът е преминавал през понтонен мост за преминаване на автобуси над реката. При маневра водачът Сергин Басриев не уцелил коловоза, спукал гума и надвиснала над реката.
Пътниците и водача били изведени невредими от автобуса, в резултат на бързите и адекватни действия на полицейските служители гарантиращи сигурността и обществения ред по време на обществени мероприятия. Автобусът е изтеглен с тежка техника на Българската армия.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА